#46 2017-04-07 20:06:56

FrostMetalStudio

Małpa-filozof

Zarejestrowany: 2015-02-01
Posty: 201
Punktów :   

Re: Premiery na 2017 rok

Fajna sprawa, a Z Jedną Nogą w Grobie powoli staje się moim must-listen w 2017.

Moim również. Zapowiada się najlepszy album od czasów "Thirst" . Będzie czego słuchać w wakacje.

Offline

 

#47 2017-04-10 14:03:27

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Premiery na 2017 rok


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 

#48 2017-04-10 15:18:23

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Premiery na 2017 rok

Hmm... co tu powiedzieć. Kawałek jest dosyć obiecujący, ale poczekam na więcej jednak.

Muzycznie to jest czysty heavy, co mnie martwi chyba najbardziej - mam nadzieję, że cały album w tym stylu nie będzie, bowiem Tankard najlepiej odnajduje się w thrashu. Tekst to jest takie trochę mniej upośledzone "Second To None". Gerre nie brzmi źle, ale w jego głosie czuć to zmęczenie po wielu latach alkoholowego darcia się. Sekcja rytmiczna bardzo zachowawcza i prosta, momentami może przynudzać.

Ale za to są dwa duże plusy. Raz - brzmienie jest O NIEBO KURWA LEPSZE, to jest bez porównania z trzema ostatnimi albumami. Instrumenty tu grzmocą jak burza, aż przyjemnie się słucha tak udanego mixu. Jest przejrzyście, jest ciężko i jest zajebiście! I dwa - gitara jest przecudna. Z Andiego Gutjahra z biegiem lat się zrobiła bestia na wiośle. Riffy i solówka są tu na najwyższym poziomie. Coś czuję, że cały album to będzie duże zaskoczenie pod względem partii gitarowych, ten kawałek dobrze to zapowiada.

Ogółem na razie zostawię bez oceny, bo mam mieszane uczucia jak na razie po dwóch przesłuchach


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#49 2017-04-10 20:29:04

FrostMetalStudio

Małpa-filozof

Zarejestrowany: 2015-02-01
Posty: 201
Punktów :   

Re: Premiery na 2017 rok

Singiel nastraja pozytywnie. Poza tekstem do utworu (serio, co tym Niemcom odpierniczyło w temacie "cyberprzemocy"?) wszystko jest jak należy. No i poza Gerre, w pierwszej zwrotce go nie poznałem xD.

Offline

 

#50 2017-04-12 08:40:15

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Premiery na 2017 rok

http://anthrax.com/among-the-kings-uk-c … oming-dvd/

Ktoś jest chętny na nowe DVD od Anthrax?

EDIT: Ktoś jeszcze słucha DragonForce, czy wszyscy wyrośli z tej muzyki? xD
https://youtu.be/2_l8HlRGWx4
Nowy album ma premierę 19 maja 2017 roku.

Ostatnio edytowany przez Ziomaletto (2017-04-12 12:10:11)


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 

#51 2017-04-12 18:30:41

FrostMetalStudio

Małpa-filozof

Zarejestrowany: 2015-02-01
Posty: 201
Punktów :   

Re: Premiery na 2017 rok

To DragonForce jeszcze w ogóle nagrywa ? Aż chyba posłucham z ciekawości .

DVD od Anthraxa średnio mnie jara. Instrumentalnie rozpierniczy, wokalnie Joey już od dawna nie dźwiga koncertów.

Offline

 

#52 2017-04-18 11:19:18

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Premiery na 2017 rok

DragonForce dobry nintendo metal

Już dawno nie słucham, aczkolwiek The Power Within to bdb album i szanuję, chyba najlepszy od DF. W sumie cieszę się, że ZP Thearta tam już nie ma, ale z drugiej strony wszedł w szranki brytyjskiego Tanka, którego trochę zepsuł swoim bezpłciowym głosem

W tym roku w ogóle dużo death metalowego się dzieje. Immolation wydało swój 10 album jakoś w lutym/marcu, na czerwiec będziemy mieli nowy Dying Fetus i Suffocation, The Crown i Unhuman się do czegoś dużego szykują... aczkolwiek wiem, że nie słuchacie takich rzeczy, więc nie rzucam za dużo takich faktów

EDIT: A jak kochacie amerykański thrash to Lich King wydał właśnie swój najnowszy album. Rzucam jakiś losowy utwór dla Was, bo żadnego nie słuchałem. Dwa pierwsze albumy tego zespoliku mnie nie porwały, ale za to dwa następne to górnolotny thrash, więc pewnie piątym też nie zawiedli


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#54 2017-04-27 20:56:18

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Premiery na 2017 rok

FrostMetalStudio napisał:

O czymś jeszcze powinienem wspomnieć ?

Piła 8 i Kingsman 2!!!

A z Autami ogarniam temat i czekam


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#55 2017-04-27 21:05:25

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Premiery na 2017 rok

Atomic Blonde? Ta żeńska podróba Johna Wicka? Dziękuję, podaruję sobie seans. I jeszcze lesbijskie sceny - środowiska LGBT są pewnie w siódmym niebie.

2017 rok to dla mnie tylko nowi Piraci - dobra, Justice League ma spoko zwiastun, ale kino superbobaterskie to zdecydowanie nie moje klimaty. Strażnicy już jedynką mnie odrzucili, więc nie obejrzę nawet z powodu Russella. Jeszcze Gwiezdne Wojny Epizod 8. obejrzę z ciekawości. Reszta nie grzeje, ani nie ziębi.

A tu łapcie zwiastun Aftermath, jak komuś było mało dramatyzującego Schwarzeneggera w Maggie: https://youtu.be/za9iE2M9RFU

Wciąż czekam na jakieś newsy o nowym sezonie Ash vs Evil Dead...


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 

#56 2017-04-28 16:53:06

FrostMetalStudio

Małpa-filozof

Zarejestrowany: 2015-02-01
Posty: 201
Punktów :   

Re: Premiery na 2017 rok

Ziomaletto napisał:

Atomic Blonde? Ta żeńska podróba Johna Wicka? Dziękuję, podaruję sobie seans. I jeszcze lesbijskie sceny - środowiska LGBT są pewnie w siódmym niebie.

Narzekasz - z tego może wyjść fajne kino akcji. Zresztą, McAvoy w obsadzie oznacza, że tego nie da się spartolić . Zresztą, skąd to porównanie do "Johna Wicka", skoro łączy je tylko fakt, że obydwa filmy to krwawe akcyjniaki ?

Spawacz napisał:

Piła 8 i Kingsman 2!!!

Piły nie widziałem (jeszcze), a o Kingsmanie faktycznie mogłem wspomnieć xD. Jedynka była okej, ale po dwójce nie spodziewam się niczego ciekawego.

Ostatnio edytowany przez FrostMetalStudio (2017-04-28 16:55:03)

Offline

 

#57 2017-04-30 15:17:08

 Krystian96XD

Czekoladowy borowik

Skąd: Zielkowo
Zarejestrowany: 2014-11-09
Posty: 69
Punktów :   

Re: Premiery na 2017 rok

Ja zaliczam się do grona osób, które widziały wszystkie siedem części "Piły", ale nie są fanami ich wszystkich. Niemniej jestem ciekaw jak wypadnie ósma część po tylu latach od ostatniej. Wierzę w to że nowy "Obcy" będzie przynajmniej tak udany jak Prometeusz (a może nawet lepszy), w przeciwieństwie do piątych już "Transformersów" Michaela Baya, chociaż z drugiej strony poprzednia część o podtytule "Wiek zagłady" nie była taka zła, więc może i "Ostatni rycerz" też będzie zjadliwy, kto wie...

Offline

 

#58 2017-04-30 16:32:17

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Premiery na 2017 rok

Krystian96XD napisał:

(...)z drugiej strony poprzednia część o podtytule "Wiek zagłady" nie była taka zła, więc może i "Ostatni rycerz" też będzie zjadliwy, kto wie...

Jeśli będzie znów gibająca się kamera i montażowy misz-masz, to nawet nie zamierzam oglądać. Poziom nowego Terminatora czy Zbuntowanej, tylko efekty odrobinę lepsze. I to nie tylko czwórka, poprzedniczki też pod tym kątem leżą i proszą o dobicie.
EDIT: https://youtu.be/a1rY3xK3Q0w Kurwa, Rage już nową płytę wydaje

Ostatnio edytowany przez Ziomaletto (2017-05-03 19:21:02)


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 
Copyright 2017 jaros218 & Spawacz & Ziomaletto

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spawaczreviews.pun.pl