#1 2011-07-28 22:38:49

 MasterOdra

Początkujący grzyb

Skąd: Piaseczno
Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 24
Punktów :   
WWW

Recenzja - Minecraft

http://images.wikia.com/software/images/a/ac/MinecraftLogo.gif






Ahh... Wahałem się czy zrobić zasraną recenzję z tej gry, ale coś mnie podkusiło. Więc zaczynamy.
 
    Minecraft gra sandboxowa stworzona przez MojantTEAM, a dokładnie Notch'a. Zyskała w Polsce popularność dzięki znanym zagrajmerom (MinecraftPL oraz JJayJoker). Właściwie jak się spojrzy to klocki lego na PC, ale normalny człowiek który nie miał do czynienia to powie -,,Co to za klockowe g*wno?!''- nie ukrywam, że też tak miałem. Gra kompletnie bez fabuły, ale wciąga jak nie jeden RPG. Zaletom tej gry jest to iż świat jest zawsze inny. To co ludzie wyczyniają z tą gra to nie mieści się w pale. Tłumacząc pojęcie MINECRAFT oznacza Kopalnia Rzemiosło. Cóż mogę powiedzieć o tej jak że niesamowitej grze? Teoretycznie wszystko począwszy od grafiki do grywalności. Ale teraz ogar - Minecraft (wym.Majkraft) nie ma wbudowanego samouczka więc początkującym może się odechcieć grania. W tej chwili gra wyszła w postaci BETA, czyli tzw. niedopracowanej, cięgle się zmieniająca. Notch (wym.Nocz) pracuje nad ulepszaniem rzeczy, lub dodawania. Lekko zszedłem z tematu - Tak wiele nie mogę powiedzieć o tej grze. Emm.. Minecraft niestety jest płatny (rozumieć płatny znaczy by wejść na wszystkie servery trzeb posiadać konto premium które można kupić na Allegro w postaci Gift-Code bądź przesyłką PayPal), ale nie jest aż tak dość drogi . Ymm... Recenzja krótka, ponieważ gra sama w sobie nie jest do opisania. Podsumowanie:


Zalety:
-Nieograniczony świat,
-Zmienianie opcji trudności,
-Świat w postaci MultiPlayera

Wady:
-Gra nie posiada wbudowanego samouczka,
-Silnik graficzny jest bardzo słaby, 

Ocena końcowa:
9.5/10

Ostatnio edytowany przez MasterOdra (2011-07-29 23:36:00)


Coś nie tak?!

Offline

 

#2 2011-08-11 12:20:17

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Recenzja - Minecraft

Minecraft tak naprawdę znaczy "Rzemiosło kopalniane", ale to szczegół.
Moim zdaniem trudno oceniać grę, która jest jeszcze w fazie beta, bo taki np. samouczek może zostać dodany później. Recenzja niezbyt mi się spodobała - jest krótka i za często odchodzisz od tematu, a o samym Minecrafcie niewiele napisałeś. Ogółem średnio.


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#3 2011-08-11 12:36:41

 jaros218

Master of Ban

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 38
Punktów :   

Re: Recenzja - Minecraft

O minecrafcie można napisać o wiele więcej, np. o samym jego przechodzeniu z wersji na wersję.
Użytkownicy kupujący minecrafta na allegro mogą dostać bana na niektórych serwerach.
Gra nie jest taka tania, toteż to zdanie nie powinno znaleźć miejsca w tej recenzji. Tanie gry możesz kupić w empiku, na przykład NFS po 30 zł.
Jako główną zaletę dałbym prosty kod gry pozwalający na tworzenie modyfikacji, a także samo pozwolenie od autora na tworzenie takowych.
Twoja ocena była dość subiektywna. Ja nie wystawiłbym tej grze więcej niż 8, ponieważ gra potrafi znudzić, niestety.


http://oi52.tinypic.com/1415z42.jpg


Tak, jestem normalny
Pomogłem? Daj minus!


http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20081110104439/nonsensopedia/images/4/4d/Ban.gif

Offline

 
Copyright 2017 jaros218 & Spawacz & Ziomaletto

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
klej introligatorski cr