• Index
  •  » Newsy
  •  » STRONA: Zmiany w administracji!

#1 2016-12-22 02:24:45

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

STRONA: Zmiany w administracji!

http://www.spawaczreviews.pun.pl/_fora/spawaczreviews/avatars/43.jpg

Ziomaletto nowym adminem Spawacz Reviews!

Wow, minęło już trochę czasu odkąd napisałem COKOLWIEK. Może przydałoby się na nowo rozpromować forum? Któż wie.

Tak czy inaczej, sprawa jest jasna - doszło w administracji do dość spontanicznych zmian, aczkolwiek popartych twardymi argumentami. Z racji, że mój towarzysz Jaros nie odzywa się od lat i wydaje się kompletnie niezainteresowany prowadzeniem tego forum (które jest jego własnym dzieckiem. Co za nieodpowiedzialny ojciec), byłem zmuszony do wprowadzenia kogoś nowego jako mojego towarzysza niedoli. Niewielu użytkowników przetrwało próbę czasu, a tylko jeden z nich był tak aktywny, że nawet ja jestem do tej pory zaskoczony. Powitajcie więc Ziomaletto! Zapalony recenzent i jeden z niewielu pozostałych przy życiu przerabiaczy, jest do Waszych usług.

Swoją drogą, zauważyliście pewnie brak loga od dłuższego czasu. Ta sytuacja spowodowana jest tym, że padł serwer strony na którym hostowany był oryginał obrazka. Niestety nigdy sobie go nie zapisałem (być może Jaros go ma, choć wątpię...), więc, no. Jeżeli macie swoje propozycje to śmiało je przyjmiemy!

A więc wraz z tym newsem możemy uznać SpawaczReviews za STILL ALIVE! Jeśli macie znajomych, niekoniecznie związanych z przeróbkami czy recenzjami, to zapraszajcie, głoście dobrą nowinę, może coś rozkręcimy? Tak czy inaczej, najbardziej w tym wszystkim jestem pod wrażeniem, że serwer pun.pl nie wywalił tej witryny za małą aktywność. A to o czymś świadczy

Ciao!

/Spawacz


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#2 2016-12-22 12:53:29

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: STRONA: Zmiany w administracji!

Yyy...

Czy mam coś dodać do tematu? Bo chyba powinienem, ale nic mi nie przychodzi do głowy.


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 

#3 2017-01-23 13:12:01

 Lehrabia

Czekoladowy borowik

Skąd: Brzeziny
Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 60
Punktów :   

Re: STRONA: Zmiany w administracji!

Pora, jak przypuszczam, przekazać mocno spóźnione gratulacje.


Myszy polne są takie
Bardzo strasznie fajniste
Że aż chce się szybko wytruć
Wszystkie koty na świecie! Gimbuska siła, na dobre i na złe.

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » STRONA: Zmiany w administracji!
Copyright 2017 jaros218 & Spawacz & Ziomaletto

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Departamento Acogedor: Nuevo y Amplio