Spawacz Reviews

Co dziś zrecenzujemy?


#1 2015-08-19 13:42:28

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Short Vacation!... i coś jeszcze?

Playlista SV:
https://www.youtube.com/playlist?list=P … 8A2D28DECD

Co prawda nikt, kto nie zajrzy na stronę nie będzie wiedział... ale przynajmniej tutaj mogę wyjawić, że to nie koniec z tą produkcją.
Będą do tego jeszcze 3 spin-offy - mające na celu wyjawić fabułę. Wyjdą one w międzyczasie; już niebawem rok szkolny, ale myślę, że pociągnę to do końca zanim znów stracę wenę.


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#2 2015-08-19 21:08:59

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Short Vacation!... i coś jeszcze?

Chyba już rozwikłałem tajemnicę w tej historii. Za dużo horrorów się naoglądało, by się czegoś nie domyślić.


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 

#3 2015-08-20 00:22:11

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Short Vacation!... i coś jeszcze?

Nie szkodzi się podzielić, możesz powiedzieć, jaka jest Twoja teoria chętnie usłyszę. To prawda, nie jest to nic skomplikowanego, wystarczy połączyć trochę faktów i być uważnym widzem.


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#4 2015-08-20 07:38:24

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Short Vacation!... i coś jeszcze?

Spawacz napisał:

Nie szkodzi się podzielić, możesz powiedzieć, jaka jest Twoja teoria chętnie usłyszę. To prawda, nie jest to nic skomplikowanego, wystarczy połączyć trochę faktów i być uważnym widzem.

Hmmm... Skoro tak.
Myślę, że za wszystkim stoi ten Calvin. Łatwo się domyślić, że to on odpalił ładunki wybuchowe w domku Franka i Sylwii (rozmowa przed detonacją). Koleś narobił też problemów w firmie Franka. A Diana? No coś mi tu śmierdzi w tej przemianie. Ledwo kilka sekund nie widzieliśmy jej i już jest demonem? To musi być charakteryzacja i udawanie demona.
Motywacja też jest raczej prosta - Calvin chce wykurzyć wczasowiczów, by zgarnąć Shifranę (czy jakoś tak).
Ale kurka wodna, co z Rickiem? Spił się do nieprzytomności, czy może ktoś mu pamięć wyczyścił? Cholera wie.

Ostatnio edytowany przez Ziomaletto (2015-08-20 14:57:37)


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 

#5 2015-08-20 12:31:09

 Krystian96XD

Czekoladowy borowik

Skąd: Zielkowo
Zarejestrowany: 2014-11-09
Posty: 69
Punktów :   

Re: Short Vacation!... i coś jeszcze?

@Ziomaletto Co do twojego przedostatniego zdania, to chyba chodziło ci raczej o Shifranę, a nie Sherfield.

Offline

 

#6 2015-08-20 14:57:01

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Short Vacation!... i coś jeszcze?

Krystian96XD napisał:

@Ziomaletto Co do twojego przedostatniego zdania, to chyba chodziło ci raczej o Shifranę, a nie Sherfield.

Oczywiście że chodzi o Shifranę, a nie cholerne Sherfield.


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 

#7 2015-08-24 02:02:26

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Short Vacation!... i coś jeszcze?

Ziomaletto napisał:

Spawacz napisał:

Nie szkodzi się podzielić, możesz powiedzieć, jaka jest Twoja teoria chętnie usłyszę. To prawda, nie jest to nic skomplikowanego, wystarczy połączyć trochę faktów i być uważnym widzem.

Hmmm... Skoro tak.
Myślę, że za wszystkim stoi ten Calvin. Łatwo się domyślić, że to on odpalił ładunki wybuchowe w domku Franka i Sylwii (rozmowa przed detonacją). Koleś narobił też problemów w firmie Franka. A Diana? No coś mi tu śmierdzi w tej przemianie. Ledwo kilka sekund nie widzieliśmy jej i już jest demonem? To musi być charakteryzacja i udawanie demona.
Motywacja też jest raczej prosta - Calvin chce wykurzyć wczasowiczów, by zgarnąć Shifranę (czy jakoś tak).
Ale kurka wodna, co z Rickiem? Spił się do nieprzytomności, czy może ktoś mu pamięć wyczyścił? Cholera wie.

Twoja teoria jest tak w połowie prawdziwa. Powiem Ci tak generalnie - wątki paranormalne są obecne w tym serialu


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#8 2017-01-06 22:47:57

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Short Vacation!... i coś jeszcze?

Trochę tego czasu minęło, ale mnie korci, by zapytać...

Co z tymi spin-offami?


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 

#9 2017-01-07 09:38:57

FrostMetalStudio

Małpa-filozof

Zarejestrowany: 2015-02-01
Posty: 201
Punktów :   

Re: Short Vacation!... i coś jeszcze?

Ziomaletto napisał:

Za dużo horrorów się naoglądało, by się czegoś nie domyślić.

Np. Martwe Zło ?

Mam wrażenie, że poniekąd Spawacz się inspiruje filmami z Ashem, tam w końcu też były demony.

Offline

 

#10 2017-01-07 12:04:40

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Short Vacation!... i coś jeszcze?

Ziomaletto napisał:

Trochę tego czasu minęło, ale mnie korci, by zapytać...

Co z tymi spin-offami?

Nie daję żadnej gwarancji, że w ogóle powstaną Być może w wakacje albo przy jakiejś dłuższej przerwie, ale nie daję za to głowy.
Raczej, jak już, skupiłbym się na robieniu krótkich filmów lub pełnometrażówek w przyszłości. Sami widzicie ile zabiera mi robienie jednego głupiego serialu na 16 odcinków

FrostMetalStudio napisał:

Mam wrażenie, że poniekąd Spawacz się inspiruje filmami z Ashem, tam w końcu też były demony.

Martwego Zła nigdy nie oglądałem tak szczerze. Przy tworzeniu kryminalnego, złowieszczego backstory inspirowałem się FNAFem, a wszystkie "jumpscare'owe" zagrywki to inspiracja głównie Outlastem. A wenę do stworzenia Wormsów w klimacie horroru wziąłem bezpośrednio z machinim w Team Fortress 2, niektóre z nich potrafiły mnie nieźle nastraszyć


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#11 2017-01-07 19:48:49

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Short Vacation!... i coś jeszcze?

Spawacz napisał:

Martwego Zła nigdy nie oglądałem tak szczerze. Przy tworzeniu kryminalnego, złowieszczego backstory inspirowałem się FNAFem, a wszystkie "jumpscare'owe" zagrywki to inspiracja głównie Outlastem. A wenę do stworzenia Wormsów w klimacie horroru wziąłem bezpośrednio z machinim w Team Fortress 2, niektóre z nich potrafiły mnie nieźle nastraszyć

Taki weteran horrorów, a Evil Dead nie widział? Aż zadziwiające.


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 
Copyright 2017 jaros218 & Spawacz & Ziomaletto

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spawaczreviews.pun.pl światłowód Sucha Beskidzka masaże Ciechocinek lidiarudnicka