#1 2011-12-16 23:31:30

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

STRONA: COŚ NOWEGO

Zmiana koncepcji?

Tak, wiem, jestem leniem, bo ostatnio nawet nie tykałem mojej strony, która na samym początku miała szansę zdobyć rozgłos. Niestety - tak mi się wielu rzeczy nie chce, że zostawiłem ją na pastwę losu. Teraz chcę powrócić... tak można to nazwać. Z zupełnie nowym pomysłem.
Już nawet na samym początku możecie zauważyć, że nowy news na stronie nie jest recenzją ani żadną sprawą techniczną strony. Jest to pewne odejście od ustanowionej koncepcji strony. Jak sama nazwa wskazuje, jest ona witryną pokazującą recenzje. Myślę jednak, że umieszczenie mojego nicku świadczy o tym, że jest to w pewnym sensie moja strona osobista, na której mogę robić wszystko związane ze mną. O tym właśnie chcę teraz napisać. Otóż, wydaje mi się, że strona nie rozrośnie się nigdy, jeżeli stanę na recenzjach, które piszę raz na ruski rok jak mnie najdzie wielka nieprzymuszona ochota. Zauważyłem, że mam większe chęci na pisanie tak naprawdę czegokolwiek, co w jakiś sposób zahaczałoby o twór artysty. Nie jestem człowiekiem stworzonym jedynie do recenzowania innych - nigdy nie byłem i nie jestem krytykiem, jak już coś oceniam to zazwyczaj albo mi się to podoba albo nie znam tego na tyle dobrze. Wewnętrznie czuję, że potrafię robić coś więcej; sam chcę tworzyć coś, co może być recenzowane. Strona ta również podzieliła by się na swoiste kategorie związane z tym co będę robił. Na pewno by była również częściej odwiedzana i używana przeze mnie. Dla was może być to nudne lub ciekawe, jeśli lubicie czytać, ale dla mnie będzie to blog artystyczny, mój swoisty kącik, w którym będę zamieszczał wszystko co mi przyjdzie do głowy. Każda refleksja, każde opowiadanie czy może nawet wiersze - to jest to, co od tego momentu chcę wam pokazać, drodzy czytelnicy. Zamykanie się dla mnie w jednej koncepcji - czyli też recenzji - jest dla mnie niesamowicie szkodliwe z tego powodu, że nie mogę się otwarcie rozwijać w innych kierunkach. Wierzcie mi, moja głowa pęcznieje od pomysłów i myśli, które chcę "przelać na papier" czy też "wystukać na klawiaturze". Lubicie czytać? Ten blog, tak, już nie strona o recenzjach, tylko prawdziwy blog artysty, jest dla was. Już wkrótce zamieszczę pierwsze swoje prace, cokolwiek to będzie: czy opowiadanie, czy też jakaś refleksja, a może nawet jakieś filmy, które stworzę w przyszłości. Zamierzam również, jednak będą to przypadki rzadkie, wstawiać wytwory innych artystów, np. polecać książki, muzykę, filmy.
Panowie i, jeżeli tu jakiekolwiek są, panie - nadszedł czas zmian! Czy jesteście za tą zmianą koncepcji? Piszcie.


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#2 2011-12-17 10:33:46

 Lehrabia

Czekoladowy borowik

Skąd: Brzeziny
Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 60
Punktów :   

Re: STRONA: COŚ NOWEGO

ZA!


Myszy polne są takie
Bardzo strasznie fajniste
Że aż chce się szybko wytruć
Wszystkie koty na świecie! Gimbuska siła, na dobre i na złe.

Offline

 

#3 2011-12-17 17:26:26

 Placek17

Początkujący grzyb

10994823
Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 13
Punktów :   

Re: STRONA: COŚ NOWEGO

Czyli od teraz tylko pan admin będzie wstawiał recenzje? Cóż, twoja strona, rób co uważasz za stosowne. I proszę się na mnie nie gniewać, jeśli źle zrozumiałem twoje ogłoszenie.

Offline

 

#4 2011-12-17 17:41:19

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: STRONA: COŚ NOWEGO

Forum pozostaje i nie zamierzam go w ogóle kasować, więc wciąż możecie wstawiać własne recenzje i wszystko pozostałe co wymyślicie, ale na pewno nie ma szans na wstawienie jakiejś na głównej stronie - można powiedzieć teraz, że portal i forum to będą zupełnie dwie odmienne witryny, połączone ze sobą tylko adresem.


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#5 2011-12-17 23:03:23

 MasterOdra

Początkujący grzyb

Skąd: Piaseczno
Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 24
Punktów :   
WWW

Re: STRONA: COŚ NOWEGO

Ale panie prokuratorze - Jestem za nową ustawę świadczącą o nie wonności, ogólnie TAK!


Coś nie tak?!

Offline

 

#6 2011-12-22 08:57:49

 jaros218

Master of Ban

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 38
Punktów :   

Re: STRONA: COŚ NOWEGO

Odważę się kontrolować, co i kto trafi na stronę główną. Bójcie się....


http://oi52.tinypic.com/1415z42.jpg


Tak, jestem normalny
Pomogłem? Daj minus!


http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20081110104439/nonsensopedia/images/4/4d/Ban.gif

Offline

 

#7 2012-02-04 21:59:33

WormexPL

Początkujący grzyb

Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: STRONA: COŚ NOWEGO

Ja wysoki sądzie wnoszę o zmianę koncepcji

Offline

 

#8 2012-02-05 09:30:35

 Lehrabia

Czekoladowy borowik

Skąd: Brzeziny
Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 60
Punktów :   

Re: STRONA: COŚ NOWEGO

Hold it!


Myszy polne są takie
Bardzo strasznie fajniste
Że aż chce się szybko wytruć
Wszystkie koty na świecie! Gimbuska siła, na dobre i na złe.

Offline

 

#9 2012-02-05 12:00:31

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: STRONA: COŚ NOWEGO

Co do zmiany to będę musiał się trochę zastanowić. Może to oddalę i jakiekolwiek inne rzeczy jak opowiadania będę dawał na forum, a na portal dalej będą tylko wrzucane recenzje.


There's no hope for me in sight.

Offline

 
Copyright 2017 jaros218 & Spawacz & Ziomaletto

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Maldives światłowód Sucha Beskidzka masaże Ciechocinek lidiarudnicka