Spawacz Reviews

Co dziś zrecenzujemy?

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-12-02 12:59:29

 Lehrabia

Czekoladowy borowik

Skąd: Brzeziny
Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 60
Punktów :   

Nowe kanały YT

Kolejny już badziew wymyślony przez YouTuba. Na tych kanałach są jakieś bzdetne bannery starające się bardzo nieudanie naśladować playlisty, wszystko jest przeniesione na prawą stronę, opis jest skrócony (jedyna dobra strona), komentarzy się nie da normalnie stawiać, ogólnie wytwór zbędny, na którego pierwszy widok, mówiąc bez ogródek, rzygać się chce. A wasza opinia?


Myszy polne są takie
Bardzo strasznie fajniste
Że aż chce się szybko wytruć
Wszystkie koty na świecie! Gimbuska siła, na dobre i na złe.

Offline

 

#2 2011-12-04 13:37:22

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Nowe kanały YT

Na początku też byłem do tego sceptycznie nastawiony, ale gdy tak się dłużej z tym zapoznałem, to trochę zmieniłem zdanie. A więc:
Najpierw strona główna. Rzeczywiście muszę przyznać, że jest to teraz wszystko takie bardziej zbite i uciśnione, ale da się przetrzymać. Subskrypcje są na swoim miejscu, propozycje są przestawione na prawo, a cała reszta informacji na lewo. Mogło być lepiej, ale szybko można zapamiętać to, czego z której strony szukać.
A teraz to, o czym jest temat, czyli nowe kanały na YT. Mieliśmy kiedyś normalne kanały, potem kanały BETA, które mieszaliśmy z błotem jak się tylko dało, ale potem się przyzwyczailiśmy, a teraz mamy ponownie nowe, zupełnie odświeżone kanały. Jak już mówiłem, na pierwszy rzut oka nawet nie chciałem na to patrzeć, ale dzięki ImCezaremu postanowiłem trochę się w to zagłębić i powiem tak... nawet mi się to podoba! Chociażby podzielenie na trzy części - polecane, kanał i filmy. Trudno się teraz pogubić w tym, co gdzie jest. Na kanale mamy ostatnią aktywność, biuletyny, w polecanych, jak wynika z nazwy, polecane filmy i playlisty, a w filmach cały twór. Jednak nie powiem, że jest całkowicie dobrze, bo to co YouTube spartolił całkowicie to informacje. Praktycznie każda rubryka na tej stronie, w której można pisać, jest ograniczona limitem słów. Opisy teraz są cholernie krótkie, co mi się nie podoba, bo ze swojego starego konta musiałem wywalić 3/4 opisu. Tak samo rubryki firm, zainteresowań, itd. Moim zdaniem te limity to już jest przesada. Powinni zostawić jak jest, a nie tak psuć. Poza tym jest dość spoko i mam nadzieję, że szybko się do tego ja, jak i cała reszta przestawi. Nie jest wcale źle, ale YT, proszę was, zróbcie coś z tymi opisami, bo mnie szlag jasny trafia.


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#3 2011-12-20 21:49:16

 jaros218

Master of Ban

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 38
Punktów :   

Re: Nowe kanały YT

Moim zdaniem tenowe kanały wyglądają jak krowi placek zmieszany z obsraną kaszaną z pawiana


http://oi52.tinypic.com/1415z42.jpg


Tak, jestem normalny
Pomogłem? Daj minus!


http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20081110104439/nonsensopedia/images/4/4d/Ban.gif

Offline

 
Copyright 2017 jaros218 & Spawacz & Ziomaletto

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com/ Bracciano