Spawacz Reviews

Co dziś zrecenzujemy?

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-07-20 19:39:15

 Placek17

Początkujący grzyb

10994823
Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 13
Punktów :   

Świat Według Wormsa - recenzja

Wahałem się, czy zrobić tą recenzję, ale w końcu się zdecydowałem, bo i tak nikt moich recenzji ani innych tworów nie komentuje

Świat Według Wormsa to serial z gry Worms 4, który tworzy BartekGM. Astraly jest twórcą scenariuszy odcinków.

Odcinek 1
Bardzo prosta fabuła. Pewnego dnia Kaczyński ogłasza, że zastąpi wszystkich żuli cyborgami. Przyczyną miało być spadające poparcie wśród innych krajów. Wtedy okazało się, że posłali swojego syna do monopolowego. Tam złapali go policjanci. Zatrzymują potem Bronka Góreckiego i Tadeusza Nowaka. Nieco później łapią Alfreda Adzika. Wszyscy trafiają do Alcatraz. Olek postanawia ich uratować i uwolnić przyjaciół. Bardzo ciekawy odcinek, tylko te napisy końcowe: BartekGM mógł jakoś je urozmaicić (zmienić kolor tła i napisów), ale jako zwykły user nie mający takiego talentu do krytykowania jak Strong czy Spawacz i ze względu na dobrze dobraną muzę i efekty nie mogę mu dać mniej niż 5/5.

Odcinek 2
Też prosta fabuła. Bronek Górecki postanawia założyć platwormę JABOL ("platworma" w tym wypadku to nie błąd, takie słowo występuje w tytule odcinka). Chcą zapewnić "lepsze" życie dla obywateli. Irek i Olek idą załatwić tacie wybory w tym roku, a nie w 2012, co im się udaje. Niestety, Bronek przegrywa z PO. Znowu te drętwe, podstawowe napisy końcowe. Z tych samych powodów, co wcześniej 5/5.

Odcinek 3
Który to ja raz już mówię o prostej fabule? No to tym razem napiszę "nieskomplikowana fabuła". W odcinku pojawia się niejaka Hannah Montana (czarny charakter odcinka). Chce się zemścić na Bronku Góreckim za to, jak okrutnie ją potraktowwał ją w barze. Wysyła więc swoich podwładnych do ich domu, gdzie dostarcza domownikom napój pitny zawierający wirusa świńskiej grypy. Jedyną osobą, która nie zachorowała był Irek Górecki, który nie przebywał podczas całego zdarzenia w domu. Postanawia wyruszyć do Atlantydy. Pomaga mu tajemniczy człowiek. Kiedy tam docierają, okazało się, że jego przyjaciele zostali "zgwałceni i odizolowani od świata wódki", na co Irek reaguje z przerażeniem. Już zaczyna mnie powoli denerwować wytykanie palcem tych napisów końcowych. 5/5

Odcinek 4
Jak dotąd ostatni i najlepiej wykonany według mnie odcinek. Bohaterowie oglądają Kapitana Bombę. Niestety po skończonym filmie dochodzi do starcia między Tadeuszem Nowakiem a Olkiem. W konsekwencji tego zdarzenia stają się noobami, których celem jest zabicie Alfreda Adzika. Bronek Górecki i Irek Górecki idą poradzić się Tyary, która wsadza im palec w odbyt, przez co przemienia ich w Marcina Geda. Pod tą postacią powstrzymali zamachowców. Napisy końcowe: już pozostawię je bez komentarza. Ale ten odcinek najbardziej mi się podobał. Rozśmieszyła mnie ostatnia minuta. A co do intra, to było znacznie lepsze od tego zaprezentowanego w poprzednich odcinkach. 5/5+fav

Ogólnie serial jest bardzo fajny, szkoda tylko, że już od dawna nie kontynuowany.

Offline

 

#2 2017-11-07 12:03:28

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Świat Według Wormsa - recenzja

Wiem, że tutaj i tak nie tego nie przeczyta (a może jednak...?), ale po raz pierwszy widzę, by ktoś zwracał uwagę na takie popierdółki jak napisy końcowe


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 
Copyright 2017 jaros218 & Spawacz & Ziomaletto

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
酒店 姆茨赫塔 Oтeли Мёнхенгладбах hale stalowe gliwice Witryna z drewna