Spawacz Reviews

Co dziś zrecenzujemy?

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2017-05-19 14:22:40

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Fabuła Wojen Klanów

Fabuła Wojen Klanów - artykuł na wiki

Z racji, że dużo osób nie obejrzało całych Wojen Klanów i powiązanych z tym produkcji, a może chciałoby poznać całą historię tego serialu, stworzyłem na oficjalnej wiki specjalny artykuł. Będzie on przedstawiał całą oś fabularną WK w dość prosty, ułożony sposób. Póki co jest tylko wstęp, lecz artykuł będę z czasem aktualizował, także się nie martwcie

Zapraszam do czytania, chyba że chcecie poczekać na pełny artykuł, to jeszcze trochę będziecie musieli


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#2 2017-05-19 15:29:10

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Fabuła Wojen Klanów

Good idea. Przyda się każdemu, kto jest pogubiony w fabule WK, mi też zresztą się przyda w razie czego.

Jeśli ja mam coś dodać w temacie, to mnie zaskoczyło, że uniwersum ma już początek w średniowieczu - wiem, że w drugim sezonie coś na ten temat było, ale musiałem być wtedy skupiony na czymś innym


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 

#3 2017-05-19 17:44:54

FrostMetalStudio

Małpa-filozof

Zarejestrowany: 2015-02-01
Posty: 201
Punktów :   

Re: Fabuła Wojen Klanów

Że Wojny Klanów mają powiązanie z WORMS CRIMINAL? No tego to ja się nie spodziewałem xD.

Offline

 

#4 2017-05-19 18:04:24

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Fabuła Wojen Klanów

Już niebawem zapiszę na jakiej zasadzie to powiązanie wygląda - było ono zaakceptowane przez samego Vavę, co tym samym oznacza, że WK i WC dzieją się w tym samym uniwersum

Miałem też kiedyś plan stworzenia tzw. Wielkiego Uniwersum, w którym każdy mój serial byłby powiązany ze sobą tym samym światem. Napiszę o tym w artykule w "Kontynuacji"


There's no hope for me in sight.

Offline

 
Copyright 2017 jaros218 & Spawacz & Ziomaletto

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rppc.pl duelmastersteam bpkrakow dr125