• Index
  •  » Offtopic
  •  » Unofficially ws. mojego kanały - info #1.

#1 2012-09-15 20:40:43

 MasterOdra

Początkujący grzyb

Skąd: Piaseczno
Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 24
Punktów :   
WWW

Unofficially ws. mojego kanały - info #1.

Jak widać zaśmiecam jakimś nie potrzebnym gównem, temat do offtopicu, ale cóż to jest ni jaki 'unofficially', czyli nieoficjalne info ws. mojego kanału. Większość z was to może jednak zadowolić, ale czemu? Na pierwszy odstrzał idzie informacja w sprawie reaktywacji mojego kanału, a co na nim będzie zamieszczane jest ''gwoździem'' programu, nie będę obijał w bawełnę postanawiam kontynuować idee mojego kanały YouTube, mianowicie chodzi o serial; przeróbkę coś w tym deseń z gry Worms 4. Żeby nie było za dobrze pascha reżysera nie będzie jakoś straszliwie długa przepuszczając, że wydam 1 SERIĘ to wyjdzie mniej więcej 1 rok. Będzie się musieli nacieszyć 30 godzinami jednego serialu. :>. Co będzie później? Ależ to wszystko zależy od mojego nastawienia do nowej szkoły, do czasu. Głównie myślę nad walkthrough, jest to nagrywanie gry bez głosu, ale wbrew jakiejkolwiek zasadzie nie jest to GAMEPLAY i LET'S PLAY, główna myśl składa się na przechodzeniu gier od stóp do głów.

Anywey, i w tym wasza głowa, projekt będzie naciskał bardziej na rozwój wydarzeń i podkład muzyczny, drugu rzędną sprawą jest idealny dobór słów, map, charakteryzacji postaci itp... Mam do was prośbę, znacie może jakieś ciekawe stronki z mapami, i coś co pozwalało by mi usunąć HUD.
Kolejne pytanie, kiedyś tu Spawacz kazał mi nie wysyłać w jakości HD, Czy to aby na pewno dobre posunięcie? ^.^~~

Paaaaa pysiaczki ;*


Coś nie tak?!

Offline

 
  • Index
  •  » Offtopic
  •  » Unofficially ws. mojego kanały - info #1.
Copyright 2017 jaros218 & Spawacz & Ziomaletto

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky VelkĂĄ BĂ­teĹĄ pojemniki mapa walentynki Ciechocinek