Spawacz Reviews

Co dziś zrecenzujemy?


  • Index
  •  » Offtopic
  •  » Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

#1 2011-09-02 22:38:16

 MasterOdra

Początkujący grzyb

Skąd: Piaseczno
Zarejestrowany: 2011-07-12
Posty: 24
Punktów :   
WWW

Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Po zmuszeniu was byście tu weszli powiem tylko jedno... Wielki non-sens, ale czemu nie możemy się bliżej poznać? Chodzi mi o to byście się pochwalili na czym potraficie grać, wasz ulubiony film itp. Nie wiem co powiedzieć (wzruszyłem się gdy to pisałem)... po prostu jest mi zaszczyt poznać Burmistrza miasta Smoleńsk...

Tak więc nie wiem czy to coś ruszy, ale piszę bo mi się nudzi.

Imię: Rafał
Nazwisko: M.
Przezwisko: Murzyn, Hugo, OdrasekSpierdalsek (przez VAnakin98V)
Ulubiony filmos: Gladiator, Transfuzja (Transformers), Szeregowiec Ryan, Sherlock Holmes, Avengers,
Loffciam perskusie: gram dokładnie od listopada 4 lata i pół miesiąca...
Zajęcia pozalekcyjne: Przesiadywanie na komputerze, spanie, paczenie na książki
Wiek: 16 lat

Ciąg dalszy:
Ulubiony aktor: Russell Crowe, Harrison Ford, Eddie Murphy, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski
Ulubiona aktorka: niestety mój gust jest straszny, ale szczególnie chcę przedstawić aktorkę: Meg Rayan
Ulubiony gatunek gry: Ostatnio przypadł mi do gustu gatunek SH - Survival Horror
Dziewczyna: NO...
Ulubiona postać komiksowa: Spider Man, Optimus Prime, Batman, Niesamowita paczka, Megatron
Książki: Uczta dla wron (George Martin), Gra o tron (George Martin), Opowieści z Narnii (C.S Lewis), Trylogia Zdrajcy Łotr (Trudi Canavan) i wiele innych
Data urodzin: 15 Marca 1996 r.
Sport: Ewentualnie piłka ręczna
Ulubiony sportowca M/Ż: Agnieszka Radwańska, Kaka (piłka nożna -,-),Sławomir Szmal, Marcin Awiżeń
Ulubione zespoły:
1. System Of A Down
2. AC/DC
3. Disturbed
4. Metalica
5. Godsmack
6. Vavamuffin
7. Coma
8. The Offspring
9. Sonic Syndicate
10. HammerFall
11. Sonic Syndicate
12. Sabaton

Ostatnio edytowany przez MasterOdra (2012-07-04 23:36:49)


Coś nie tak?!

Offline

 

#2 2011-09-03 13:16:30

WormexPL

Początkujący grzyb

Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 7
Punktów :   

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

No dobra nudzi mi się to ruszę ten temat.
Imię:Kacper
Nazwisko:Zaczyna się na S
Przezwisko: Grubas, Pielucha(nie pytajcie czemu bo to wyjaśnia moje wcześniejsze przezwisko).
Ulubione filmy:Seria Harry Potter, Seria Star Wars
Chciałbym grać na perkusji i Keyboardzie
Lubię rysować, to moje Hobby.
A jeśli chodzi o moje zainteresowania to zajrzyjcie na mój pewien obrazek w temacie "Moje Prace" i wszystkiego się domyślicie.
Uwielbiam każdy rodzaj muzyki poza Disco Polo a moi ulubieni wokaliści to David Draiman z Disturbed i Bruno Mars.
Jestem dosyć wrażliwy więc możecie powiedzieć że jestem mięczakiem.Jestem też nerwowy ale na necie umiem się powstrzymać.
Jeśli chodzi o moją sympatię to mam jedną ale nie powiem wam o kogo chodzi.
Uwielbiam grać w platformówki i nie znoszę grać w strzelaninki i gry wojenne.

I na koniec powiem że również jak inni nie znoszę szkoły.

Offline

 

#3 2011-09-03 15:18:38

 Lehrabia

Czekoladowy borowik

Skąd: Brzeziny
Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 60
Punktów :   

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Imię: Maciej
Nazwisko: K.
Pseudonim: Google
Best film: Seksmisja
Best instrument: gwizdek
Hobby: robienie wszystkiego żeby nic nie robić, dręczenie siostry, jedzenie i czytanie (tego samego ciągle wkół)
Wiek: XXI (hehe) 14 lat
Best muza: rock i metal wszelkiego rodzaju, w ostateczności może być hip-hop wieśniacki
Best gry: platformówki (zwłaszcza osławiony "Marianek"), przygodówki i strategie
Best aktor: Leopold (Angry German Kid)
Best książka: seria o Mikołajku (kiedyś...)
Na przerwie: lecę... nie, nie heh. Jadę w makało i gadam bzdety
Best powiedzenie: 10 kwietnia podali kaczkę po smoleńsku i zimnego Lecha. (Hajcik)
Best szport: noga (w TV), junihokej (do grania)
Choroby: alergia na trawę
Best miejsce: moje wyro - łóżko - (żeby nie było, sypiam sam)
Zamieszkanie: Rumia
Rodzina na YT: kuzyn lol1234567175
Orientacja: komunista (po dziadku, który nie głosował na Lecha Wałęsę jako jedyny na sali)
Com naumiany: spać, grać i może klucze podawać
Best lekcja: religia oczywiście (ksiądz nie każe kupować podręczników, a i życiorys miał ciekawy, w wojsku był i w gastronomii)
Rank of lesyns:
1. RELIGIA
2. GODZINA WYCHOWAWCZA - nie uwierzycie nawet, na jakie rzeczy nam teraz, kiedy łajzy strzeliły kibla, rzeczy możemy sobie robić. Najbardziej lubimy bawić się kolekcją wskaźników.
3. HISTORIA - chyba najprostsza lekcja na świecie.
4. WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE - cóż mogę powiedzieć w drugim semestrze... Szkolne RedTube i mówię to głośno!
5. BIOLOGIA - hehe, znacie chyba program drugiej klasy? No, to wszystko wiadomo.
6. MATEMATYKA - wielu ludzi jej nie lubi, ale nie ja. Prościzna, starczły mi jedna wakacje na wejście o trzy poziomy wyżej.
7. BASEN - jupikaje pr0 de best xD KC harcore! ale gdy wychodzę to $#@^*!*^~*
8. JĘZYK POLSKI - kolejna w hyj łatwa lekcja, starczy dwa razy do roku wypaść na jakiś kontest.
9. FIZYKA - nie jest ona łatwa, ale pani fajna, nie wiem czemu starsi obdfarzyli ją przydomkiem "wiedźma".
10. CHEMIA - dużo prostsza i pani równie fajna, ale w tym roku godzin mniej x1500100900
11. GEOGRAFIA - OMG, gdyby nie pani (wychowawczyni) to bym się chyba załamał. AJ HEJT DŻEOGRAFI!
12. JĘZYK NIEMIECKI - co za sk****el śmiał mi zmienić nauczyciela? W poprzednim zestawieniu niemiec był trzecim przedmiotem.
13. MUZYKA - może i nie najgorzej, ale to nudniejsze i stygnące flaki na trawie i tu nie żartuję.
14. INFORMATYKA - to g**** w prostym znaczeniu. Kolejna afera ze zmianami w składzie belfrów.
15. WYCHOWANIE FIZYCZNE - w tym roku wszystkie godziny jesteśmy na salach sami, ale to niewele polepsza ten nielubiany przeze mnie przedmiot.
16. WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE - przedmiot pr0, ale ta baba nie umie uczyć i zamiast tego drze się bez przerwy.
17. JĘZYK ANGIELSKI - spadek o dziesięć pozycji. Nowa nauczycielka też nie umie uczyć i powinna już iść na emeryturę, ten rok mogliby jej darować.
18. TECHNIKA - nuda, głupia nauczycielka, zero roboty i zero luzu. Czyli przedmiot OMG, ZAPYCHACZ GODZIN!
Wyznanie: chrześciajanin katolik
Ostatnie usłyszane zdanie: "Szatan to nie całkiem przyjaciel" (w TV)
Najbliższe słynne miejsce: siedziba Mango
Co nie jest przekleństwem, co ja wiem: debil
Podstawowe ośmieszające hasło: "Twój kot szczeka na pociągi, a twoja ekierka jest okrągła"
Najlepszy Best znak: Я
Best strona: RPT (nie chcecie znać rozwinięcia)
Pierwsza zabawka: czerwono-żółto-niebiesko-pomarańczowa wiertarka
Ilość przeprowadzek: 2
Demoty/Kwejk: Demoty
Best talib: Achmed Martwy Terrorysta
Best miasto: Kartuzy
Best menel: Słoń
Best chusteczki: bezzapachowe, białe, higieniczne
Gier na komie: 3
O czym myślę: lololol, jestem pr00000000000
Best robot: mój mikser
Best imię: Apolonia K, Auducjusz M
Majne zwierza: rypska
Best pilot: od telewizora
Co bym zawołał na widok Szatana: Szuper Gazołuper!
Best recki: Najgorsze Gry Wszechczasów
Best komix: Kaczorur Donaldur
Best huśtawka: plastikowa
Best debil kreskówkowy: Edek Debeściak
Best gieniuż kreskówkowy: Jam Łasica
Best zuy kreskówkowy: Hektor Potrawka
Co nie lubię: rozmowy z bardzo gupimi ludźmi
Co moje: to moje, co twoje to moje
Best klocki: z kółkami!
Szit film: Bliźniaki Cramp (anim.), Rodzinka.pl (real.)
Najgupsi ludzie: Śpiewacy i tancerze w programach talentowych. Myśli se taki, że jak umie drzeć mordę albo rzucać się po podłodze to coś potrafi. Akurat!
Szit na forum: bezmyślne popieranie pierwszego zdania w danym temacie
Szit ludzie: e, ja nie jestem rasistą!
Best kreskUFOka: Koń Rafał
Majne hymne narodowe: Wena jest King-Konga (Lech Roch Pawlak):
Moja kariera zaczęła się dwa dni temu, kiedy wpierdalałem słoik dżemu. Nie wiedziałem nic o tym nigdy nie, lecz ten dżem zadziałał w mnie. W głowie, na wymowie, kiedy wsiadałem do samolotu, widziałem parę dzikich kotów. Wyskoczyły za mną i zaczęły grać, a ja na to im "idźcie spać". Wymyśliłem i użyłem i stworzyłem to, co marzyłem. Miałem wszystko, lecz nic nie mam, ale to powstanie jakaś wielka wena. Z tego nic nie będzie choć powstanie, jeden powie, drugi na nie. Powie jedno słowo co ja wiem, i nie będzie wokół żadnych ściem, to jest dobre. Bo życie się rozciąga, i wena jest King-Konga. Bo życie się rozciąga, i wena jest King-Konga. Jest wielka, dziwna i nic nie mówi. Moje życie jest tak dla ludzi, grające, uśmiechające, nicniewidziące. Będę sobie tworzył, będę sobie grał, będzie sobie coś jechało, powiem tralalala. Wytworzone wszystko co ma być i będzie dobrze, dobrze żyć. Na starość myślę, na emeryturze, zagrać sobie muzę, a kiedy stchórzę, to wypierdalać będę z jakiejś scenki i bedę robić dziwne kurwa dźwięki. To będzie kurde mój wielki koniec, bo nie jestem Don Wasyl i wszystko o mnie. Bo życie się rozciąga, bo życie się rozciąga, i wena jest King-Konga.
I am off?: Nieta taka rzecza, panie Władek! Kop pan rowa!

Ostatnio edytowany przez Lehrabia (2012-03-14 18:22:17)


Myszy polne są takie
Bardzo strasznie fajniste
Że aż chce się szybko wytruć
Wszystkie koty na świecie! Gimbuska siła, na dobre i na złe.

Offline

 

#4 2011-09-03 16:25:37

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Ja użyję sposobu Lehrabii, a więc:

Imię: Damian
Nazwisko: S.
Pseudonim: Szondi
Ulubione filmy: Animowane stworzone przez Dreamworks lub Pixar
Ulubione seriale: Futurama (co prawda to kreskówka, ale zaliczę), WORMS CRIMINAL
Ulubiony przedmiot szkolny: Religia (mimo wszystko)
Gram na: perkusji
Hobby: spanie, granie, pisanie, czytanie, słuchanie
Wiek: 15 lat
Data urodzenia: 31.07.1996
Ulubione zespoły/artyści:

1. Disturbed
2. System of a Down
3. Rammstein
4. Coma
5. HammerFall
6. Scars on Broadway
7. Metallica
8. Godsmack
9. E.S. Posthumus
10. Hunter

Ulubione gry: Nie ma określonego gatunku, lubię starsze gry wszelkiego typu (strategie, wyścigówki, rpg, fps, itd.)
Ulubieni aktorzy: Leslie Nielsen (*), Jim Carrey, Bogusław Linda, Cezary Pazura
Ulubione książki: wszystkie autorstwa Edmunda Niziurskiego, dużo lektur szkolnych, "Morderstwo w Orient Expressie" Agaty Christie, "Dziedzictwo Krwi" i "Królestwo Cienia" Richarda A. Knaak, "Krzyżowiec" Jamesa Pattersona, obecnie czytam "Łowcy Czarnoksiężników" Marthy Wells i też mi się podoba
Ulubione powiedzenie: nie mam
Ulubione sporty: nie interesuję się sportem
Nicki: obecnie MasterSpawacz, Spawacz, SpawaczPlays, dawniej Chao$, Pridak, Ner'Zhul
Dziewczyna: Brak
Patriota: Tak

I tak dalej mógłbym się rozpisywać na całą stronę, ale na razie nie mam pomysłów


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#5 2012-02-13 17:07:12

Cezarek

Początkujący grzyb

Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 17
Punktów :   

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Imię: Czarek
Nazwisko: Zieliński
Pseudonim: Zielski, Czaruś, Cezary xd
Ulubione filmy: Star Wars, głównie wojenne
Ulubione seriale: Ojciec Mateusz <lol>
Ulubiony przedmiot szkolny: W-F, Historia
Gram na: Gitara
Hobby: Słuchanie Muzyki
Wiek: 13 lat
Data urodzenia: 29.06.1998 r.
Ulubione zespoły/artyści:

1. Iron maiden
2. Aria
I dalej to różnie bywa Ale napiszę czego słucham:
Bierkut, Black Sabbath, Bruce Dickinson, Cirithu Ungol, Diamond Head, Dio, Grim Reaper, Heavy Load, Helloween, Jag Panzer, Judas Priest, Liege Lord, Manilla Road, Manowar, Medieval Steel, Mercyful Fate, Motorhead, Sanctuary, Savatage, Saxon, Skull Fist, Tank, TSA, Turbo, UFO, Pink Floyd, Rainbow, Deep Purple. Jeszcze trochę by się znalazło, ale tego najwięcej słucham. Pewnie nikt tych zespołów nie zna, dodam ze są to w większości zespoły heavy/epic/power metalowe.


http://sanktuariumfc.org/forum/images/signatures/21448842814d4f05efce413.jpg
All in all you're just another brick in the wall

Offline

 

#6 2012-02-17 10:49:26

 jaros218

Master of Ban

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 38
Punktów :   

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Imię: Jarosław
Nazwisko: W.
Pseudo: Proksimsław/Brzetysław
\wiek: 13 lat
Ulubiony aktor: Steven Seagal
Ulubione filmy: Władca Pierścienii, Belly of the beast, Ścigani
Ulubione Seriale: Dr. Dom (House), Bleach, Wojny Klanów, Moda na Sukces (xD), Death Note
Ulubione zespoły/artyści:
1. Disturbed
2. Judas Priest
3.Rammstein
4. Voltaire
5. Serj Tankian
6. Stuart Chatwood
7. Machine Head
8. Bullet for my Valentine

Dziewczyna: Na co komu ten głupi złodziej czasu?...
Gram na: nerwach
Ulubione gry: Bastion, Saga Gothic, Heroes of Might and Magic, Saga Fable, M,inecraft, Terraria, Warhammer  40.000 Dawn of War, Shaiya, Runescape, Wrota Arkany (gra na rpg maker), Saga Diablo, Titan Quest: Immortal Throne, Fallout 3, Armies of Exigo


http://oi52.tinypic.com/1415z42.jpg


Tak, jestem normalny
Pomogłem? Daj minus!


http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20081110104439/nonsensopedia/images/4/4d/Ban.gif

Offline

 

#7 2012-04-07 12:19:03

Krysiak1999

Początkujący grzyb

Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Imię: Krzysiu!!! (co? JEM! ZUPE!!!)
Nazwisko: A tego Wam nie zdradzę..
Pseudo (kibic?): Krysiaa!!
Wiek: 13
Lubię: Spacerować, marzyć, słuchać muzyki (CAŁY CZAAAS!!), robić filmy, grać (w teatrze), śpieważ! Lubię też siebie. Amen.
Zaiście fascynujące seriale, które są warte mojego ulubieńca (ulubione seriale z wormsów): Wojny klanów (te czasy...), Worms Criminal (to pierwzy raz obejrzałem)....
Blabla blabla ulubione seriale, ale z LUDZI : Pieeeerwsza miiiiiłość...
Gatunki, któe słucham: wszystkie.
Najbardziej Rap:
1. Miuosh
2. O.S.T.R.
3. PiH
4. 19SWC
5. HST
6. Peja
I każdego innego rapera...

Na drugim miejscu rock:
1. MyRiot (Sweet Noise)
2. Metallica
3. HammerFall
4. Iron Maiden
5. Disturbed
I jeszcze trochę...

Już trochę mniej, ale jeszcze lubię reggae:
1. Bas Tajpan
2. Bob One
3. no to chyba wszystko, mało znam wykonawców reggae xd

Lubię klasykę........ nie no żartuje.
Ale jednak trochę.....

SZATAAN!!!

Ujubjone gji: Wormsiaczki, TimeShift, Need For Speed: Underground 2. To chyba wszystko xd. No co?! Rzadko gram.
Zainteresowania: Pisanie, Teatr, Filmy, Muzyka. Chciałbym grać na pianinie.
I ja... MAM DZIEWCZYNEEEE!!!                                    (żartuje)
A i zapomniałem dodać, że gram na pianinie, klaiwszach i innnych tego typu instrumentach. Dziękuje, booya!

Ostatnio edytowany przez Krysiak1999 (2012-04-10 17:45:01)

Offline

 

#8 2014-07-13 11:14:17

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Imię: Adam
Nazwisko: Sz--------i
Lat: 15 (w listopadzie strzeli 16)
Ksywa: Sztacha, później Adaho, w necie Ziomaletto (jakże mrocznie i tajemniczo)
Ulubione filmos: oprócz pierwszych dwóch Niezniszczalnych i Metallica: Through The Never to nic, bo TV praktycznie  nie oglądam
Ulubione seriale: Dexter, Drużyna A, McGyver (będę oryginalny XD), Worms Feminist, Podporucznik Dozer, i jeszcze coś tam... może ewentualnie Walka o Życie, dawniej WORMS Strike Force
Ulubiony przedmiot szkolny: Hmm... Chyba Religia
Gram na: nerwach XD Choć wolałbym na gitarze
Hobby: Hmm... Przeróbki! XD No i muzyka (rockowo-metalowa, rzecz jasna), samochody, gry, a w dzieciństwie dinozaury
Data urodzenia: 8.11.1998
Ulubione zespoły (kolejność po ósmym przypadkowa)
1. AC/DC
2. Metallica
3. Disturbed
4. Slayer
5. Megadeth
6. Iron Maiden
7. Judas Priest
8. Godsmack
9. Overkill
10. Anthrax
11. HammerFall
12. Exodus
13. Sabaton
14. Rammstein
15. Nightwish (nic się w tej kwestii nie zmieniło)
16. Newsted
17. Death Angel
18. Sepultura
19. Tankard
Z takich mniej ulubionych to Coma, Palace, Nuclear Assault oraz Alestorm. Ewentualnie to: https://www.youtube.com/watch?v=F_JF8oSxXtM

Ulubione gry: Hmm...
Ex aequo: 1. Ghost Recon: Future Soldier/Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
http://www.pcinvasion.com/wp-content/uploads/2012/06/ghost-recon-future-soldier.jpg
http://naekranie.pl/wp-content/uploads/2015/09/MGSV1.jpg
W przypadku Future Soldier trochę kieruje mną sentyment (dobre sobie!), bo gra ma jednak kilka denerwujących rzeczy (np. w jednej misji musiałem kilka razy powtarzać fragment z uczieczką przez kochanych oponentów z RPG), ale nadal jak ją włączę - to gram długimi godzinami, aż nie uznam, że trochę za długo przesiedziałem przed konsolą. Natomiast o MGS rozpływałem się już w recenzji, ale nadal - gdy nie gram, to mogę ją zwyzywać jak leci, ale jak już odpala się logo KojiPro na ekranie TV, to czuję się jak w siódmym niebie. xD Dlatego stawiam je na tym samym miejscu, bo nie mogę jednoznacznie stwierdzić, która gra jest lepsza.
2. Bloodborne
http://www.justpushstart.com/wp-content/uploads/2015/03/Bloodborne-Logo-640x360.png
Duchowa kontynuacja Soulsów. Chyba nie muszę nic dodawać.
3. Need For Speed: Most Wanted (2005)
http://img.qj.net/uploads/articles_module/1973/nfs_2D121305_small.jpg
O tej grze powiedziano wszystko. Najlepsza gra wyścigowa i najlepszy Need For Speed. Tyle w temacie.
4. Batman: Arkham Asylum
http://cdn.collider.com/wp-content/image-base/Video%20Games/B/Batman_Arkham_Asylum/slices/slice_batman_arkham_asylum_logo.jpg
Mówiąc szczerze, nie jestem fanem Batmana. Ba, nie jestem nawet fanem żadnego z komiksowych bohaterów. Ale trylogia (właściwie kwadrylogia, ale Arkham Origins nie robiło Rocksteady, więc się nie wlicza) Batmana od Rocksteady jest świetną serią. A pierwsza jej część - najlepsza.
5. Call of Duty: Modern Warfare 3
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/13/ModernWarfare3Logo.svg
Może to nie jest najlepszy CoD, ale i tak bardzo lubię grać w ten tytuł. Jeszcze bardziej ją lubię za ostatnią aktualizację, gdzie można tworzyć własne klasy w multi mając w dupie stopnie itp. Gdyby jeszcze dołączyli boty do tego multi, to Ghosts by poszło zupełnie w odstawkę.
6. Battlefield 2
http://rocketdock.com/images/screenshots/img_541_01.png
Bezapelacyjnie najlepszy BF, z jakim miałem do czynienia. Co prawda SI kompanów oscyluje na poziomie puszki po coli, ale cięcie kohordy wrogów na Strike At Karkand pozwala o tym zapomnieć. Aż się nawet wzruszyłem podczas grania. I faktycznie mam ochotę pomagać tym matołom, co ciągle padają jak muchy.
7. Crysis 3
http://buzzerg.com/wp-content/uploads/8589130600754-crysis-3-logo-wallpaper-hd.png
Ogrywając cała serię, to właśnie przy tej części najlepiej się bawiłem, choć,  jak na ironię, jest najkrótsza... A zakończenie zupełnie mnie rozwaliło na drobne kawałki.
8. Far Cry 3
http://technewspedia.com/wp-content/uploads/2012/11/20095_farcry3-portada.jpg
Nie grałem w 4 (EDIT: Czwórka to trochę ulepszona trójka, ale i tak gra mi się bardzo dobrze), więc nie powiem, że trójka jest najlepsza, ale w tą część grało mi się bardzo dobrze (nawet lepiej niż w poprzednią). Bezbłędny voice-acting (Vaas wymiata), świetna rozgrywka i bardzo dobra grafika.
9. Doom 3
http://oi57.tinypic.com/10yjhvq.jpg
Wszystko macie w recenzji...
10. Diablo 3
http://www.themogblog.com/wp/wp-content/uploads/2011/08/diablo-3-announcement.jpg
Po prostu Diablo do potęgi trzeciej. Nie ma co mówić.

Ot, takie małe TOP 10 gier, gdzie starałem wymienić po jednej grze z każdej bardziej znanych serii.

Ulubieni aktorzy: Hmm... Nie mam
Ulubione aktorki: *śmiech* Też nie mam.
Ulubione książki: Ciężko powiedzieć... WOŻ
Ulubione powiedzenie: nie mam na stanie
Ulubione sporty: Ekstremalne związane z nartami/snowboardem i od biedy WWE (ale tylko w TV!)
Dziewczyna: nie posiadam
Patriota: W tych czasach... Ciężko powiedzieć...
Co bym powiedział na widok Szatana: Hmm... Snickersa?

Ostatnio edytowany przez Ziomaletto (2016-04-21 20:40:36)


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 

#9 2014-07-31 21:46:57

 Lehrabia

Czekoladowy borowik

Skąd: Brzeziny
Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 60
Punktów :   

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Boziu... Ulituję się nad tym dawnym gimbusem sobą i poprawię:
Imię: Maciej
Nazwisko: K.
Pseudonim: -
Best film: Szklanką po łapkach
Best instrument: -
Hobby: historia
Wiek: 17 lat
Best muza: metal i klasyczni wykonawcy, typu Lech Roch Pawlak czy Jon Lajoie
Best zespół: Disturbed, SOAD, Godsmack
Best gry: starocie na emu
Best lekcja: praktyki z ekonoma <3
Miejsce zamieszkania: Brzeziny
Wyznanie: katol
Poglądy polityczne: skomplikowana kompilacja centroprawicy z libertarianizmem
Best sport: -
Dziewczyna: brak, choć jak na pryszczatego kujona w brylach zainteresowanie mną jest spore
Patriota: nie
Co bym powiedział na widok Szatana: Czy umyć panu szybkę?


Myszy polne są takie
Bardzo strasznie fajniste
Że aż chce się szybko wytruć
Wszystkie koty na świecie! Gimbuska siła, na dobre i na złe.

Offline

 

#10 2014-08-02 15:40:28

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Lehrabia napisał:

Poglądy polityczne: skomplikowana kompilacja centroprawicy z libertarianizmem

Wygląda, jakbyś popierał Polskę Razem, choć mogę się mylić.
Jeśli chodzi o moje poglądy to zdecydowanie prawica, konserwatywny liberalizm reprezentowany przez KNP.

Lehrabia napisał:

Co bym powiedział na widok Szatana: Czy umyć panu szybkę?

O kurwa, jak wysoko


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#11 2014-08-06 16:12:37

 Lehrabia

Czekoladowy borowik

Skąd: Brzeziny
Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 60
Punktów :   

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Wygląda, jakbyś popierał Polskę Razem, choć mogę się mylić.

Nie, nie popieram ze względu na poglądy żadnej partii. A głosować zamierzam na PO z czysto materialnych względów (ta partia gwarantuje niezrozumiałe przepisy, a niezrozumiałe przepisy zagwarantują mi pracę w zawodzie).


Myszy polne są takie
Bardzo strasznie fajniste
Że aż chce się szybko wytruć
Wszystkie koty na świecie! Gimbuska siła, na dobre i na złe.

Offline

 

#12 2014-08-06 21:10:22

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

PO gwarantuje również upadek gospodarki, zamazanie polskiej tożsamości narodowej przez "europejską dumę" i bankructwo systemu emerytalnego ;_; no i wiele innych żecznych wonszów
A w jakim zawodzie planujesz pracować?


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#13 2014-08-07 18:14:11

 Lehrabia

Czekoladowy borowik

Skąd: Brzeziny
Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 60
Punktów :   

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Spawacz napisał:

PO gwarantuje również upadek gospodarki, zamazanie polskiej tożsamości narodowej przez "europejską dumę" i bankructwo systemu emerytalnego ;_; no i wiele innych żecznych wonszów
A w jakim zawodzie planujesz pracować?

Księgowość. Temu siedzę na ekonomie (wcale nie dla 22 dziewczyn na 30 osób w klasie). Ekonom to zacny kierunek, bo papierkowa robota to kierunek, który zawsze był, jest i będzie. A im bardziej chore przepisy, tym większy popyt na bezproduktywne przekładanie karteczek (za znośne wynagrodzenie i w komfortowych warunkach).

Ostatnio edytowany przez Lehrabia (2014-08-08 21:15:52)


Myszy polne są takie
Bardzo strasznie fajniste
Że aż chce się szybko wytruć
Wszystkie koty na świecie! Gimbuska siła, na dobre i na złe.

Offline

 

#14 2014-08-07 22:52:40

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Czy ja wiem, po ekonomie podobno ciężko znaleźć pracę dzisiaj, gdyż wiele osób się na to ciska i brakuje miejsc pracy. A jeśli jeszcze dojdzie do przewrotu politycznego w Polsce (w co szczerze wierzę, choć to mało możliwe) to w ogóle pracy tej będzie bardzo mało xD


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#15 2014-08-08 21:16:27

 Lehrabia

Czekoladowy borowik

Skąd: Brzeziny
Zarejestrowany: 2011-07-11
Posty: 60
Punktów :   

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Spawacz napisał:

Czy ja wiem, po ekonomie podobno ciężko znaleźć pracę dzisiaj, gdyż wiele osób się na to ciska i brakuje miejsc pracy. A jeśli jeszcze dojdzie do przewrotu politycznego w Polsce (w co szczerze wierzę, choć to mało możliwe) to w ogóle pracy tej będzie bardzo mało xD

Temu trzeba dobrą szkołę dobrać.


Myszy polne są takie
Bardzo strasznie fajniste
Że aż chce się szybko wytruć
Wszystkie koty na świecie! Gimbuska siła, na dobre i na złe.

Offline

 
  • Index
  •  » Offtopic
  •  » Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)
Copyright 2017 jaros218 & Spawacz & Ziomaletto

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
automaty nurkowe ciechocinek hotele