Spawacz Reviews

Co dziś zrecenzujemy?

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Offtopic
  •  » Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

#16 2017-01-01 12:39:36

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Kurka wodna, od mojego ostatniego wpisu też się sporo pozmieniało i chyba wypadało by jako nowy admin dopisać coś od siebie... Taaa, już tu pisałem, ale nie chce mi się edytować, bo i tak by nikt nie zauważył zmian

Imię: Adam
Nazwisko: Sz*trololololololo*i
Lat: 18
Data urodzenia: 8.11.1998
Ksywy: Sztacha, w internetach Ziomaletto, w zamierzchłych czasach świetności TW4 - Ziomexon3
Moje zwierzaki: pies płci żeńskiej alias skrzyżowanie yorka z shitzu (jak to się pisze?) imieniem Kama (LOL, co to za imię? :0) oraz kot płci męskiej alias typowy dachowiec imieniem Kinio (biedne te moje zwierzaki, ciągle jakieś dziwne imiona dostają xD)
Moje mądrości: Każdy jest rasistą, ale nie każdy chce się do tego przyznać.
Ulubione powiedzonka: Każde prawo Murphy'ego, o ile znam takowe

Ulubione filmos: Monty Python i Święty Graal, Niezniszczalni 1-2, Jak wkurzać ludzi, Punisher: Strefa Wojny, Obcy 1 i 2 ("Decydujące starcie" tylko w wersji producenckiej, reżyserska zbyt dużo zdradza), Złoto dla zuchwałych, Armia Ciemności, Martwe Zło 2, Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły, Koszmar z Ulicy Wiązów (oryginał, nie to gówno z 2010) oraz obydwie części REDa
Ulubione seriale: Latający Cyrk Monty Pythona, Drużyna A, Dexter, Ash kontra Martwe Zło
Najgorsze filmy: te zakichane ekranizacje książek pokroju "Igrzyska Śmierci" czy "Niezgodna" - nie dość, że aktorstwo wzięte jest ze szkolnych apelów, to jeszcze scenariusz łamie co chwila ustalone przez siebie zasady działania wykreowanego świata, "bo Katniss/Tris taka bóntownicza i hciałabym byc taka jak ona!!!11111oneoneone!!!".
Ulubieni aktorzy:
- John Cleese (Wybaczy pan, ale ostatnio mój chód stał się wyjątkowo głupi i coraz dłużej idę do pracy.)
- Graham Chapman (Chciałbym zauważyć, że ten program zaczyna mieć tendencję do popadania w głupotę.)
- Michael Palin (Pan jesteś specjalista od mózgu?)
- Eric Idle (Słuchaj, dwie... Trzy osoby właśnie przeleciały za oknem!)
- Terry Gilliam (WYGODNY FOTEL?)
- Terry Jones (Za późno! Wielebny Bombas ujrzał światło.)
Po za Pythonami to Bruce Campbell, Stallone, Willis, Statham, Schwarznegger. Więcej nie pamiętam xD
Ulubione aktorki: Shailene Woodley. Głównie z urody, ale nawet w chujowych filmach się stara - choć z drugiej strony tylko na takie filmy trafiam No i Natalie Portman.
Najlepsze serie na YT: większość przeróbek z Worms, Nostalgia Critic, NGW, Bananowy Janek, Zagrajmy w crapa, CTKJ

Ulubiony przedmiot szkolny: Hmm... Żaden.
Gram na: PC (Intel Core i5-6400 2,7GHz, NVidia GeForce GTX1060 6GB, 8GB RAMu, Windows 7), XBOX360
Hobby: Przeróbki, muzyka, gry, a w dzieciństwie również dinozaury
Ulubione zespoły: Ogółem rzecz biorąc to mam trzy ulubione bandy:
1. AC/DC
2. Death Angel
3. Judas Priest
Po za tym także Iron Maiden, Overkill, HammerFall, Testament, Godsmack, Disturbed, Kreator, Exodus, Rammstein, Anthrax, Megadeth, DIO, Stormtroopers of Death, Deep Purple. Zastanawiam się jeszcze, czy lubię Slayera, Metallikę i Sabaton - pierwszy przestaje mnie rajcować, drugi rozczarował mnie nowym albumem, a trzeci zalicza równię pochyłą z ostatnimi albumami
Za co się zabiorę w przyszłości: Deep Purple, Black Sabbath, stara Sepultura, Nuclear Assault, Motorhead, Kreator (to wina Spawacza!), Blaze Bayley solo, także Alice Cooper, potem się zobaczy
Ulubione głosy metalu/rocka (Wormex mnie zainspirował xD): Brian Johnson, Mark Osegueda, Rob Halford, Ronnie James Dio, Steve "Zetro" Souza, Chuck Billy (w More Than Meets The Eye wymiata <3), Sully Erna, Bruce Dickinson (kiedy jeszcze umiał śpiewać), Blaze Bayley (kiedyś za jego solową karierę muszę się zabrać), Dave Mustaine, Bobby "Blitz" Ellsworth, Milland "Mille" Petrozza, Joey Bellardona (także zanim głos mu siadł), David Draiman, Ian Gillian
Kiedyś jeszcze zrobię osobny temat apropo muzyków
Najlepszy utwór na pobudkę: Into! The! PIT!

Ulubione gry - z serii:
1. Metal Gear Solid: Snake Eater, The Phantom Pain, Peace Walker
2. Doom: wszystkie poza Doom 64 (niestety nie mam odpowiedniej konsoli xD) i trójeczką
3. Need For Speed: Most Wanted 2005, Carbon, Hot Pursuit 2010
4. Wolfenstein: RTCW oraz wersja z 2008
5. Worms: 3D, 4, Oblężenie
6. Far Cry: trójka, Blood Dragon, czwórka
7. Call of Duty: każdy Modern Warfare, dwójka
8. Battlefield: dwójka, "czwórka", Hardline (jeszcze zanim sprzedałem PS3 i całą resztę konsol po za X360)
9. Batman: wszystkie od Rocksteady oraz Arkham Origins
10. Soulsy: każde, oprócz DS3, bo jeszcze nie grałem
11. Nie tylko komputerowe: kent (taka karcianka), może poker (ale bez wchodzenia w hazard)

Ulubione książki: nie nazwałbym tego "ulubionej", ale w zbiorze Ciemna strona skandynawskich "mistrzów" kryminału jest kilka naprawdę zajebistych opowiadań
Ulubione sporty: jakoś nie interesuje się sportem, a na WF głównie siedzę i rozmyślam nad różnymi pierdołami xD
Dziewczyna: a broń Panie Boże! Może za kilka lat
Patriota: Nie wiem, w tych czasach to nawet bycie nazistą się człowiekowi nie opłaca
Poglądy polityczne: polski Sejm to zuo i nie popieram żadnej z partii w tym naszym, pożal się Boże, parlamencie

Ostatnio edytowany przez Ziomaletto (2017-02-16 12:45:38)


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 

#17 2017-01-05 14:46:00

FrostMetalStudio

Małpa-filozof

Zarejestrowany: 2015-02-01
Posty: 201
Punktów :   

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

O, tu jeszcze nie udzielałem

Imię: Christopher... To znaczy Krzysztof... Tfu, Krzysiek po prostu
Nazwisko: Dzwoń pod numer 1080-720-48, jeśli chcesz je poznać.
Lat: 15
Ukończono: Żłobek, Przedszkole, Podstawówka
Powołanie: Nie czuję potrzeby głoszenia niedzielnych popierdółek za forsę jak lodu
Best filmy: Robotyczny gliniarz, Predzio i Jurajski Zwierzyniec, a po polsku: Robocop, Predator i Park Jurajski Plus wszystko od Pythonów
Best gry: Każde Worms do Ultimate Mayhem i Call of Duty 4 i Return To Castle Wolfenstein
Worst filmy: Avatar, Spawn, filmy Snydera
Worst gry: The Last of Us i Wormsy po Ultimate Mayhem
Best muzyka: rock oraz metal, baby!
Best zespoły: Godsmack, Tankard, Sabaton, Disturbed, AC/DC, Testament, Metallica, MegaDave, Iron Maiden, mam też słabość do klasyki polskiego rocka, tj. Buda Surfera... tzn. Budka Suflera, Lady Punk i Perfect
Worst zespoły: Nirvana, Coma, Sonic Syndicate, Green Day, One Direction
Best utwór którego ostatnio słucham: https://www.youtube.com/watch?v=l5Ibm8mjSek
Best lekcja: Od czasu gdy dyrektorka schrzaniła sprawę ze zmianą nauczyciela od matmy, to geografia
Best język: czeski
Best aktor: Leslie Nielsen, John Cleese, Eric Idle
Best aktorka: Yyyy, NOPE!
Best państwo: Szwecja
Best miasto: Gothenburg
Best polityk: Obamy już nie ma w Białym Domu, ale jest za to Dave Mustaine
Poglądy polityczne: jestem po stronie lewicowej prawicy
Best czytadło: Wiersze Tuwima
Gram na: nerwach ludziom, którzy uczą się ze mną w klasie. Bo fajnie się gra na ich nerwach.

Ostatnio edytowany przez FrostMetalStudio (2017-01-05 15:16:19)

Offline

 

#18 2017-01-06 14:19:41

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Pozwolę stworzyć sobie nową listę, bo trochę się zmieniło przez 6 lat

Imię: Damian
Nazwisko: Szondermajer
Pseudonim: Szondi/Damianq
Ulubione filmy: Animowane stworzone przez Dreamworks lub Disney/Pixar
Ulubione seriale*: Clannad, Darker Than Black, Higurashi No Naku Koro Ni, Kore Wa Zombie Desu Ka, Shakugan No Shana, Futurama, DOTA 2 Reporter
Ulubiony przedmiot szkolny: W szkole religia, na studiach scenopisarstwo
Gram na: perkusji, pianinie
Hobby: słuchanie, granie, spanie, leniuchowanie
Wiek: 21 lat
Data urodzenia: 31.07.1996
Ulubione zespoły/artyści:

Hard rock:
Cornerstone, Disturbed, Rainbow, SOAD

Heavy metal:
Bloodbound, Judas Priest, Rage, Tank

Progressive metal:
Artension, Manticora, Royal Hunt

Thrash metal:
Destruction, Final Breath, Kreator, Legion Of The Damned, Sodom, Tankard

Old school death metal:
Aborted, Bloodbath, Desultory, Dismember, Grave, Impaled, Malevolent Creation, Unleashed

Technical/progressive death metal:
Brought By Pain, Cattle Decapitation, Cryptopsy, Cytotoxin, Edge Of Sanity, First Fragment, Gorguts, Spawn Of Possession, Unhuman

Melodic death metal:
At The Gates, Decadawn, Hypocrisy, Kalmah

Ulubione gry:

Serie:
Worms, Dark Souls, Batman Arkham, Heroes Of Might And Magic, Painkiller, Serious Sam, gry Supergiant Games

Pojedyncze gry:
Bloodborne, Warcraft III, Team Fortress 2, Dota 2, The Binding Of Isaac

Ulubieni aktorzy: Leslie Nielsen (*), Jim Carrey, Leonardo DiCaprio, Bogusław Linda, Cezary Pazura
Ulubione książki: wszystkie autorstwa Edmunda Niziurskiego, "Rok 1984" i "Folwark zwierzęcy" George'a Orwella, "Morderstwo w Orient Expressie" Agaty Christie, "Dziedzictwo Krwi" i "Królestwo Cienia" Richarda A. Knaaka, "Krzyżowiec" Jamesa Pattersona, "Łowcy Czarnoksiężników" Marthy Wells
Ulubione powiedzenie: "If you can change something, change it. If you can't change it, change the way you think about it."
Ulubione sporty: mecze reprezentacji Polski na mistrzostwach!!!
Nicki: obecnie Spawacz, Spawaczq, SpawaczPlays, HRPwn3dStrikesBack, Pan-Adolf, dawniej Chao$, Pridak, Ner'Zhul
Dziewczyna: Mam
Patriota: Tak

Nowe kategorie
Ulubione przeróbki: Wormsiaki, WORMS CRIMINAL, WORMS Strike Force
Nauka/praca: Warszawska Szkoła Reklamy, studia licencjackie

---

*Aktorskich nie oglądam, więc tylko animacje here


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#19 2017-01-06 16:59:00

Xr0zT

Doświadczony muchomor

Skąd: Za sałatą
Zarejestrowany: 2017-01-05
Posty: 40
Punktów :   

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

A co mi tam, też się o sobie wypowiem lol

Imię: Dawid
Nazwisko: B...zadowolcie się pierwszą literą
Wiek: 21 lat (czyli tyle co dinozaury)
Nauka/praca: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Filologia Angielska - ale rozważam olanie studiów
Pseudonim(y): Xr0zT (ile ich miałem wcześniej to nie naliczę)
Ulubione filmy: prawdopodobnie wszystkie z filmowego uniwersum Marvela i Star Wars
Ulubione seriale: The Flash, M*A*S*H
Ulubione zespoły: The Unguided, Disturbed, Godsmack, Rammstein, Evans Blue, Sonic Syndicate (ale We Rule The Night i Confessions są chujowe)
Ulubione gry: Counter Strike 1.6 i Global Offensive, Payday 2, Call of Duty Black Ops 2, Battlefield Hardline, Borderlands The PreSequel, Saints Row The Third, Mass Effect 2 i 3, Far Cry 3
Hobby: esport, opierdaling, muzyka, pisanie, trollowanie


*Dawny machinimista oraz gameplayer. Jak kiedyś będzie mi się chciał to wrócę do tego.
*Wszelkie moje recenzje znajdziesz wyszukując "Xr0zT vs".
*Wbrew temu co sugeruje tytuł nie jestem grzybem. Jestem dorodnym chwastem!

Offline

 

#20 2017-01-07 09:55:20

FrostMetalStudio

Małpa-filozof

Zarejestrowany: 2015-02-01
Posty: 201
Punktów :   

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Ziomaletto napisał:

Ulubione aktorki: Shailene Woodley

Serio? To znaczy, okej, każdy ma jakieś typy, ale akurat ona? Niby co w niej takiego ciekawego? Już nie wspomnę o tym, że z filmów z jej udziałem to tylko "Spadkobiercy" był dobry i to głównie z powodu Clooney'a (mam dziwną słabość do niego przez "Ocean's Eleven"). Reszta to albo jakieś gówna dla młodzieży ("Niezgodna") albo jakieś pseudoambitne dziwactwa, które są durne jak kozaki ("Śnieżny ptak"). Nie wiem, co Ty w niej widzisz xD.

Ziomaletto napisał:

w zbiorze Ciemna strona skandynawskich "mistrzów" kryminału jest kilka naprawdę zajebistych opowiadań

Chociaż przykłady byś podał .

Spawacz napisał:

Serie: (...) Dark Souls (...)

Pojedyncze gry:
Bloodborne

A Ty wiesz, że Bloodborne jest w serii Soulsów ?

Offline

 

#21 2017-01-07 10:36:50

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

FrostMetalStudio napisał:

Serio? To znaczy, okej, każdy ma jakieś typy, ale akurat ona? Niby co w niej takiego ciekawego? Już nie wspomnę o tym, że z filmów z jej udziałem to tylko "Spadkobiercy" był dobry i to głównie z powodu Clooney'a (mam dziwną słabość do niego przez "Ocean's Eleven"). Reszta to albo jakieś gówna dla młodzieży ("Niezgodna") albo jakieś pseudoambitne dziwactwa, które są durne jak kozaki ("Śnieżny ptak"). Nie wiem, co Ty w niej widzisz xD.

Nie wiem, to coś w jej spojrzeniu... Zresztą już pisałem w poście poprzednim.
BTW, tak się składa, że Spadkobiercy było w TV w czwartek Jakbym się uparł, to może bym obejrzał, ale wtedy byłem zbyt zmęczony by cokolwiek oglądać.

FrostMetalStudio napisał:

Chociaż przykłady byś podał .

A proszę bardzo:
- Cilla i Rolf Borjlind - Lubił swoje włosy
- Ake Edwardson - Nigdy w rzeczywistości
- Asa Larsson - Sanie pocztowe
- Henning Mankell i Hakan Nesser - Nieprawdopodobne spotkanie
Reszta jest albo strasznie mozolna, albo średnia. Może na końcu jeszcze będzie jakaś petarda.


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 

#22 2017-01-07 12:12:05

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

FrostMetalStudio napisał:

Spawacz napisał:

Serie: (...) Dark Souls (...)

Pojedyncze gry:
Bloodborne

A Ty wiesz, że Bloodborne jest w serii Soulsów ?

Nie do końca. To znaczy, jest to zaliczane do tzw. Soulsborne wraz z Demon's Souls, ale BB różni się znacznie od swojego protoplasty, więc nie zaliczam tego bezpośrednio do jednej serii. Inne uniwersum, inny setting, inne mechaniki, tak naprawdę jedyne co zostało z Soulsów to ten ogólny feel zarówno w walce jak i w prowadzeniu fabuły


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#23 2017-01-07 19:46:47

FrostMetalStudio

Małpa-filozof

Zarejestrowany: 2015-02-01
Posty: 201
Punktów :   

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

Spawacz napisał:

FrostMetalStudio napisał:

Spawacz napisał:

Serie: (...) Dark Souls (...)

Pojedyncze gry:
Bloodborne

A Ty wiesz, że Bloodborne jest w serii Soulsów ?

Nie do końca. To znaczy, jest to zaliczane do tzw. Soulsborne wraz z Demon's Souls, ale BB różni się znacznie od swojego protoplasty, więc nie zaliczam tego bezpośrednio do jednej serii. Inne uniwersum, inny setting, inne mechaniki, tak naprawdę jedyne co zostało z Soulsów to ten ogólny feel zarówno w walce jak i w prowadzeniu fabuły

A to chyba że tak, mój błąd .

Ziomaletto napisał:

BTW, tak się składa, że Spadkobiercy było w TV w czwartek Jakbym się uparł, to może bym obejrzał, ale wtedy byłem zbyt zmęczony by cokolwiek oglądać.

Aj, no i żeś zmarnował okazję. Shame on you!

Offline

 

#24 2017-01-09 19:14:42

 NEPTUN3R

Początkujący grzyb

48820932
Skąd: okolice Kętrzyna
Zarejestrowany: 2017-01-08
Posty: 7
Punktów :   
WWW

Re: Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)

To teraz ja

Imię: Piotrek
Nazwisko: ACCESS DENIED
Wiek: 17 3/4
Data urodzenia: 05.05.1999
Skąd? okolice Kętrzyna, szczegółów nie trzeba
Hobby: Muzyka, Motoryzacja ['90-2006, ew. stare muscle cary, rally, WRC i DTM]
Zwierzęta: dwa pieseły mieszańce
Ulubione filmy: Kudłaty zaprzęg, prolog Szybkich i Wściekłych [Tokyo Drift dla niekumatych] (ew. pierwsze 3 części - reszta ssie), Szklana Pułapka, Taxi 3 [best część!]... rzadko oglądam coś długiego w TV
Ulubione seriale: cały paradokumentalny syf z TV Nazist (czyt. TVN)
Ulubiona muzyka: ogólnie EDM [Electronic Dance Music]
A szczegółowo:

1. Bigroom [błędnie przyjęty jako Big Room]
2. Hard House
3. Arabica
4. Melbourne Bounce
5. Electro House
6. Jungle Terror
7. Future House
8. Progressive Electro
9. Progressive House
10. Fidget
11. Dubstep
12. Bass House
13. Hardstyle
14. Festival Trap
15. Disco-Polo (nie lubię zbytnio, ale patrząc na światowy poziom polskiej muzyki to jeszcze ujdzie)

Najgorsza muzyka: rap, hip-hop [poszą won z tym]
Nienawidzę: blachar, plastików, agrotuningu, 'nowych' aut, flamerów, Microsoftu, ludzi 'homo' [kto to wymyślił?]
Gram na Tworzę w: FL Studio 11 muzykę elektroniczną wszelakiego rodzaju, ew. tworzę własne gatunki XDDD
Plany na przyszłość: zrobić prawo jazdy [ehh... Luty coraz bliżej] (teoria/praktyka 100% - challenge accepted), kupić auto [jakieś tradycyjne, ew. tzw. "gruza"] ukończyć szkołę [LO, profil humanistyczny] (ze średnią ok. 4,0-4,2), nauczyć się tworzenia profesjonalnej muzyki w FL'u wraz z masteringiem
Ulubione państwo: Szwecja, Finlandia, Norwegia, Holandia
Ulubione miasto: (PL) Olsztyn, Kętrzyn | (EU) Amstelveen, Melbourne, Boom* - takie miasto w Belgii słynące z TomorrowLand Festival
Dziewczyna: Nope
Ulubione wokalistki: Luciana, Aleesia, Courtney Jenaé, Sidnie Tipton, Sara Tunes [z F4ST], Mitika, nie wiem... mało znam :V
Meine PC: Windows XP Professional SP3 | Intel Core 2 Duo E4500 @ 2,2Ghz Boosted 26,5% to 2,81GHz | ASUS nVidia GeForce 9500GT 1GB + PS/VS 3.0 Compatibility | koreański 1,5GB RAMu | AeroCool KCAS 80W+ Bronze 500W | HP w1907v Wide LCD 1440x900 | 2 satelitowe głośniki + Subwoofer Media Tech MT3325 21W [Ultra BassBoosted 219% (46W)] - jest moc!
Ulubione gry: Hmm... W3D, 1NSANE, Massive Assault, SCAR, SLRR, 18 WoS Extreme Trucker, NFS Most Wanted (2005)... i Metin2 do którego ostatnio dość często zaglądam... i jeszcze LoL, którego za nic nie ogarniam.
Ulubiona lekcja: Hmm... Historia, Deutsch, godzina wychowawcza [ klasa fajna, to i porozmawiać można miło ]

Co by tu jeszcze napisać... A nie wiem w sumie, that's all.

Ostatnio edytowany przez NEPTUN3R (2017-01-09 19:42:25)


http://i.imgur.com/Vj5xFxR.png

Offline

 
  • Index
  •  » Offtopic
  •  » Najgłupszy temat na świecie, czyli... Poznajmy się bliżej (WTF?!)
Copyright 2017 jaros218 & Spawacz & Ziomaletto

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
probówki typu strip