#1 2017-03-24 21:39:19

Xr0zT

Doświadczony muchomor

Skąd: Za sałatą
Zarejestrowany: 2017-01-05
Posty: 40
Punktów :   

Z perspektywy czasu

Z biegiem czasu coraz bardziej uświadamiam sobie, jak z roku na rok zmieniał się standard machinim. Bardzo łatwo to dostrzec porównując, dla przykładu, pierwszy sezon Wojen Klanów z Panem Księżyca. Na pewno nam łatwiej dostrzec rażące błędy, które popełniliśmy w czasie produkcji naszych tworów. I...tak mnie naszło, a czemu byśmy spojrzeli na błędy w swoich starych filmach? Zrobić taki opierdol samym sobie za wszelkie pomyłki.
Wam byłoby znacznie łatwiej zrobić takie coś niż mi - po mojej produkcji nie ma już jakiegokolwiek śladu. Na szczęście pamiętam wszystkie detale, więc jeśli będziecie bardzo chcieli, to mogę również zrobić taką... "analizę" WLCH xd


*Dawny machinimista oraz gameplayer. Jak kiedyś będzie mi się chciał to wrócę do tego.
*Wszelkie moje recenzje znajdziesz wyszukując "Xr0zT vs".
*Wbrew temu co sugeruje tytuł nie jestem grzybem. Jestem dorodnym chwastem!

Offline

 

#2 2017-03-25 00:08:41

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Z perspektywy czasu

Czemu nie zachowałeś Worms Life Challange ty gnoju? ;/// ty chyba byłeś jedną z pierwszych osób, które serio spróbowały dubbingu w robalach xD

No co ja mogę rzec... o poziomie Wojen Klanów to już opowiadałem w oddzielnym temacie. Zarówno montaż, jak i fabuła pozostawiają dużo do życzenia, przynajmniej na samym początku, bo w następnych sezonach się trochę bardziej starałem o logikę i smooooth.
To byłby w sumie dobry temat do tego, by pogadać o tych wszystkich śmiesznych schematach jakich się kiedyś używało. Że np. żeby zabić głównego bossa to trzeba zabić konkretną ilość mniejszych bossów. Albo że główna drużyna zawsze składała się z paru osób i potrafiła wszystko rozpierdolić na swojej drodze xD


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#3 2017-03-25 11:28:19

Xr0zT

Doświadczony muchomor

Skąd: Za sałatą
Zarejestrowany: 2017-01-05
Posty: 40
Punktów :   

Re: Z perspektywy czasu

Szczerze to już nie pamiętam czemu to usunąłem. Ale dubbing był pomysłem bardziej niż chujowym. W sumie cała produkcja była słaba, z kilkoma wyjątkami, gdzie naprawdę coś mi wychodziło xD


*Dawny machinimista oraz gameplayer. Jak kiedyś będzie mi się chciał to wrócę do tego.
*Wszelkie moje recenzje znajdziesz wyszukując "Xr0zT vs".
*Wbrew temu co sugeruje tytuł nie jestem grzybem. Jestem dorodnym chwastem!

Offline

 

#4 2017-03-27 14:28:33

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Z perspektywy czasu

Podbijam, bo dopiero teraz zauważyłem ten temat.

Temacik wręcz stworzony dla mnie Dzisiaj jak oglądam moje stare filmy... Zacznijmy od tego, że rzadko do nich wracam xD Szczególnie oryginalna trylogia MoW i Worms Recon, teraz sam mocno cierpię podczas oglądania tego czegoś. No ale jakoś trzeba było zacząć.
Teraz w stosunku do starych produkcji najmniejsze zażenowanie odczuwam podczas oglądania W.O.R.M.S. - choć nadal to produkcja pełna wad (surowy montaż + zrzyny od innych), ale od niej zaczynałem robić bardziej rozbudowane serie (choć tutaj ciężko to stwierdzić). Dziś nawet wykasowałbym epizody 1-29 ZIPW, bo ani to śmieszne nie jest, ani jakoś szczególnie fajne. Dopiero te nowsze Epizody są takie, jak sobie wyobrażałem - wesoły i zabawny bezsens z dobrą muzą.

To byłby w sumie dobry temat do tego, by pogadać o tych wszystkich śmiesznych schematach jakich się kiedyś używało.

Good idea. Sam mam dziwny nawyk, że w serialach najczęściej zabijam ważne postacie beczkami. I to trzema. TRZEMA, kurwa. Jakby dwie nie starczyły.


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 

#5 2017-03-27 17:55:26

FrostMetalStudio

Małpa-filozof

Zarejestrowany: 2015-02-01
Posty: 201
Punktów :   

Re: Z perspektywy czasu

Ziomaletto napisał:

Dziś nawet wykasowałbym epizody 1-29 ZIPW, bo ani to śmieszne nie jest, ani jakoś szczególnie fajne.

No chyba Cię powaliło xD. Ani mi się waż!

Offline

 

#6 2017-03-28 18:41:01

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Z perspektywy czasu

FrostMetalStudio napisał:

Ziomaletto napisał:

Dziś nawet wykasowałbym epizody 1-29 ZIPW, bo ani to śmieszne nie jest, ani jakoś szczególnie fajne.

No chyba Cię powaliło xD. Ani mi się waż!

Dobra, zawieszę całą serię. Pasuje?


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 
Copyright 2017 jaros218 & Spawacz & Ziomaletto

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs paletamix pl opinie walentynki Ciechocinek