Spawacz Reviews

Co dziś zrecenzujemy?


#1 2017-01-05 17:21:52

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Worms W.M.D.

http://install-game.com/wp-content/uploads/2016/09/Worms-W.M.D-pc-game-download-free.jpg

Najnowsze robaczki! Jak dają sobie radę?

W oczekiwaniu na to, że może kiedyś jeszcze Team17 weźmie się za kolejną część w 3D, sprawiłem sobie na święta Worms Armageddon. To znaczy, W.M.D... ale właściwie nie ma większej różnicy.

Ktoś z Was już grał? Albo ma opinie na podstawie jakichś gameplayów?

Ja po 4 godzinach stwierdzam, że to właściwie jest takie Armageddon, tylko w HD, z czapkami i z kilkoma nowymi zabawkami do rozgrywki. Nowy design robali nadal mi średnio się podoba, ale chyba przywyknę po jakimś czasie. W trybie dla jednego gracza trochę nudy (poza PRO treningami, zdobywanie złotych pucharów to jest piekło). Nie podoba mi się, że znów wrócili do luźno powiązanych ze sobą misji - od Worms Forts mieli genialną passę tworzenia kampanii ze spójną historią, poprzez Totalną Rozwałkę, Open Warfare, aż do Clan Wars. Misje sprawiają wrażenie losowych bójek z komputerem. Aczkolwiek cutscenki są świetne

Żeby nie było, że tylko wytykam błędy; jeśli chodzi o klasyczne podejście do Wormsów, no to byłaby najlepsza część od czasów Armageddon. Wszystko jest tak jak powinno być: grafika, fizyka, modyfikacje czy wplecione nowości. Bezpośrednie elementy z innych gier dodają dodatkowego smaczku

A jak Wy uważacie?


There's no hope for me in sight.

Offline

 

#2 2017-01-05 17:28:01

 Ziomaletto

Hiszpańska Inkwizycja

Skąd: Łomża!
Zarejestrowany: 2013-12-29
Posty: 359
Punktów :   
WWW

Re: Worms W.M.D.

Po grach wydanych do 2005 roku (czyli czwóreczki) nie grałem w żadną część, więc się nie wypowiadam. Sorry, DOOM i BF4 mnie aktualnie zajmują, a i przymierzam się do kupna remastera CoD'a 4, razem z tym nowym badziewiem.


Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawdą. ~ James Branch Cabell, The Silver Stallion
Wbijajcie na Tuby: https://www.youtube.com/user/Ziomaletto

Offline

 

#3 2017-01-07 11:16:24

FrostMetalStudio

Małpa-filozof

Zarejestrowany: 2015-02-01
Posty: 201
Punktów :   

Re: Worms W.M.D.

Najlepsze Worms od czasów Armageddon? Aż chyba nawet obadam .

Offline

 

#4 2017-01-07 12:17:28

 Spawacz

Recenzent Samozwaniec

2349099
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 189
Punktów :   
WWW

Re: Worms W.M.D.

FrostMetalStudio napisał:

Najlepsze Worms od czasów Armageddon? Aż chyba nawet obadam .

Najlepsze, jeśli odliczymy części w 3D oraz 2D+3D: Revolution i Clan Wars
Tak naprawdę W.M.D. nie miał dużej konkurencji - World Party to jest praktycznie uproszczony Armageddon, te inne eksperymenty jak Worms Golf są ekstremalnie nudne, a Reloaded to porażka, po prostu. Obie części Open Warfare na PSP mogłyby konkurować co najwyżej, choć mają zdecydowanie za mało contentu i są ograniczone co do platformy. Więc tak, "Weapons of Mass Destruction" to najlepsza część w 2D od dawien dawna. Powiem, że po kolejnych godzinach podoba mi się coraz bardziej. Crafting broni jest zajebisty, pododawali tyle nowych zmodyfikowanych pukawek, że jest co szukać. Polecam jak najbardziej


There's no hope for me in sight.

Offline

 
Copyright 2017 jaros218 & Spawacz & Ziomaletto

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://athler.pl/ duelmastersteam bpkrakow dr125